Více informací

Pojištění majetku i osob

Pojištění majetku i osob

Výhodné pojištění osob i majetku

Chtěli byste pojistit sebe nebo svůj majetek proti různým rizikům? U nás vybereme pojištění, které bude nejvýhodnější právě pro vás.

Co nabízíme?

Co nabízíme?

Našim klientům nabízíme v rámci naší finanční divize také možnost pojištění.

Základní pojištění se dělí na dva druhy, buď je pojistníkem osoba - zde se bavíme o pojištění úrazovém, životním, pojištění odpovědnosti, cestovním pojištění nebo může být pojištěn váš majetek.

Majetkové pojištění do sebe zahrnuje pojištění nemovitosti nebo domácnosti proti různým rizikům, a také pojištění vozů - tedy havarijní pojištění nebo povinné ručení. 

Co umíme?

POVINNÉ RUČENÍ A HAVARIJNÍ POJIŠTĚNÍ

Pokud vlastníte vozidlo, musí být ze zákona pojištěno, a to především z důvodu, pokud byste provozem vozidla někomu způsobili škodu. Povinné ručení chrání právě vás, a to v případě, když způsobíte dopravní nehodu - vyrovná za vás škody na autě, majetku i zdraví poškozených osob.

Druhým doplňkovým pojištěním je havarijní pojištění. Zde chráníte svůj majetek v případě nehody, vandalismu či odcizení - v případě, že vám vznikne škoda, pojišťovna vám vyplatí částku, na kterou je vozidlo pojištěno, nebo uhradí opravu vozu.

ONLINE SJEDNÁNÍ POJIŠTĚNÍ VOZU

POJIŠTĚNÍ NEMOVITOSTI A DOMÁCNOSTI

Často si lidé tyto dvě pojištění pletou. Pojištění nemovitosti je obvykle podmínkou pro vyřízení hypotečního úvěru, jelikož touto pojistkou jste vy i banka chráněni v případě nečekané živelné události - oheň, povodeň nebo i jiné, kdy je riziko, že nemovitost může být zničena a tedy ztratí svou hodnotu. Zároveň by vám toto pojištění mělo pokrýt náklady spojené s opravou nemovitosti, nebo stavbou nové. Touto pojistkou můžete ochránit svůj byt, dům, chatu i jiný nemovitý majetek.

Pojištění domácnosti - jedná se o pojištění, kdy je chráněn váš majetek uvnitř nemovitosti, tedy finanční hotovost, nábytek, elektronika, ale i pojištění odpovědnosti (když vytopíte sousedy). Majetek je chráněn proti odcizení, vandalismu nebo poškození. Součástí tohoto pojištění bývají zároveň i asistenční služby, např. zámečník, instalatér či elektrikář v případě náhlé poruchy.

ONLINE SJEDNÁNÍ POJIŠTĚNÍ MAJETKU

ÚRAZOVÉ A ŽIVOTNÍ POJIŠTĚNÍ

Mezi velmi častá pojištění, která si lidé sjednávají, patří úrazové a životní pojištění. Jaký je rozdíl? Úrazovým pojištěním se člověk finančně chrání před nečekaným úrazem a případným pobytem v nemocnici, kdy je riziko, že bude mít výpadek příjmu nebo mu úraz způsobí nemožnost vykonávat své povolání. Dalším důvodem je finanční odškodnění, tzv. bolestné“, když se někomu něco stane - zlomí si ruku, nohu, má úraz na kole či při jiných aktivitách.

Životní pojištění je směřováno spíš pro rodinu a příbuzné, aby v případě nečekaného úmrtí pojištěné osoby, nenechal své blízké například s dluhem na hypotéku, který by nemohli platit, nebo se je snaží částečně zabezpečit na nějakou dobu, než se dokáží o sebe sami postarat.

POJIŠTĚNÍ ODPOVĚDNOSTI A CESTOVNÍ POJIŠTĚNÍ

S cestovním pojištěním se již setkal každý, kdo jel někdy na dovolenou do zahraničí. Tento druh pojištění vám v případě úrazu v jiné zemi zabezpečí úhradu nákladů za zdravotní péči - lékařské ošetření, převoz pacienta, zásah horské služby a další výdaje s tím spojené.

ONLINE SJEDNÁNÍ CESTOVNÍHO POJIŠTĚNÍ

Pojištění odpovědnosti vám dává určitou ochranu v případě, že způsobíte škodu někomu jinému. V případě, že někomu i v práci způsobíte škodu, je možnost čerpat náhradu právě z tohoto druhu pojištění. Pokud například rozbijete někomu při hře s míčem okno u auta, nebo vaše děti omylem shodí zboží v obchodě - i takové situace se dají řešit právě pojištěním odpovědnosti.

ONLINE SJEDNÁNÍ POJIŠTĚNÍ ODPOVĚDNOSTI

Proč jít do toho? Protože...

  • Porovnáváme 14 pojišťoven
  • Vyřízení probíhá online - bez nutnosti osobní schůzky
  • Vyhledáme nejvýhodnější pojištění právě pro vás
  • Poradíme s případnými dotazy

Finanční služby pod jednou střechou