Více informací

Moderní refinancování

Moderní refinancování

Moderní refinancování stávajícího úvěru nebo hypotéky

Refinancovat stávající hypotéku nebo úvěr u vaší banky není nic složitého, ale získat tím výhodnější měsíční splátky nebo dokonce kratší dobu splácení úvěru je určitě chytré řešení, které by vás mohlo zajímat.

Co nabízíme?

Co nabízíme?

Nabízíme klientům unikátní řešení moderního refinancování, které kombinuje hypotéku nebo jiný spotřebitelský úvěr s možností zhodnocení nově vzniklých volných finančních prostředků.

Díky tomuto způsobu například šetříme klientům průměrně přes 3.000 Kč měsíčně na splátce hypotéky, a zároveň si i vytvářejí finanční rezervu. Na základě vašich požadavků a dle vašich potřeb vám zajistíme refinancování. O tom, jak získat a zhodnotit vaše nové volné finanční prostředky, vám profesionálně poradí kolegové z firmy, se kterou již dlouhá léta úspěšně spolupracujeme.

Co umíme?

REFINANCOVÁNÍ BYDLENÍ S VÝHODNOU SPLÁTKOU

Váš dům nebo byt již máte, ale blíží se období, kdy vám končí fixace úrokové sazby? Využijte toho ve váš prospěch a zároveň si vytvořte finanční rezervu pro strýčka příhodu. Přesně tak to děláme u nás. Přijdete za námi, vyhodnotíme vaši bonitu, aktuální hodnotu vaší nemovitosti, která neustále roste, a na základě všech informací vám nabídneme nejvýhodnější řešení.

VÝBĚR SPRÁVNÉ BANKY PRO REFINANCOVÁNÍ ÚVĚRU

Neděláme jednu z hlavních chyb a nehledáme vždy banku s nejnižší úrokovou sazbou. Kromě výše úrokové sazby zohledňujeme i jiná důležitá kritéria při výběru správné banky – bedlivě sledujeme podmínky refinancování konkrétních úvěrů, poplatky při vyřízení nebo v průběhu splácení, rychlost vyřízení, možnost přerušení splácení, změnu výše splátek nebo nutnost doložení příjmů. Všechny tyto faktory ovlivňují výslednou měsíční splátku, ale i vaši spokojenost v průběhu splácení.

S MODERNÍM REFINANCOVÁNÍM SE ÚVĚR ČÁSTEČNĚ SPLÁCÍ SÁM

Vaše nemovitost v průběhu 3, 5 nebo 10 let narostla na své hodnotě, využijte toho a získejte výhodu při splácení. Dokážeme pro vás vymyslet řešení, které využívá právě rozdíl původní a aktuální hodnoty nemovitosti. Jak pracovat s nové vzniklými volnými finančními prostředky (rezervou) tak, že se zhodnocují až 7 % ročněprofesionálně poradí kolegové z firmy, se kterou již dlouhá léta úspěšně spolupracujeme. Co je na tom všem nejlepší? Na výnos nemusíte čekat celý rok, je vyplácen pravidelně každý měsíc a vy můžete využít tento výnos třeba na částečné splacení úvěru.

PŘÍKLAD REFINANCOVÁNÍ V PŮVODNÍ VÝŠI 4.000.000 KČ

Měsíční splátka hypotéky: 17.939 Kč
Měsíční výnos z investované částky: 4.666 Kč
Měsíční náklady na hypotéku: 13.273 Kč

Proč jít do toho? Protože...

  • Známe aktuální bankovní metodiku
  • Najdeme pro vás nejvýhodnější refinancování
  • Vše vyřídíme za vás
  • Nový odhad i poplatek na katastru zaplatíme my
  • Máte navíc k dispozici finanční rezervu

Finanční služby pod jednou střechou