Detail programu

Chytrá hypotéka

Detail programu

Chytrá hypotéka

Získejte chytrou hypotéku na bydlení

S námi vyřídíte hypotéku rychle, chytře a bez přímých poplatků. Výhodná úroková sazba a kompletní služby jsou u nás samozřejmostí.

Jak je to možné?

Jak je to možné?

Využíváme unikátní řešení, které kombinuje námi zprostředkovaný hypoteční úvěr s možností zhodnocení nově vzniklých volných finančních prostředků.

Díky tomuto řešení ušetříte průměrně přes 3.000 Kč měsíčně, a zároveň si vytvoříte i finanční rezervu. Na základě vašich požadavků a dle vašich potřeb vám zajistíme hypotéku. O tom, jak získat a zhodnotit vaše nově vzniklé volné finanční prostředky, vám poradí zkušení kolegové z firmy, se kterou dlouhá léta úspěšně spolupracujeme.

Jak to probíhá v praxi?

FINANCOVÁNÍ BYDLENÍ, KTERÉ JE NA VAŠÍ STRANĚ

Máte v plánu si pořídit bydlení a zároveň si ponechat finanční rezervu pro strýčka příhodu? Přesně tak to děláme u nás. Přijďte za námi s představou vašeho bydlení, pokud již máte vyhlédnutý byt, dům nebo nemovitost ve výstavbě, vyhodnotíme vaši bonitu a uděláme tzv. scoring žadatele (ohodnocení u bank), a dle výsledků vám nabídneme nejlepší řešení pro vaši situaci.

VÝBĚR SPRÁVNÉ HYPOTÉKY

Neděláme jednu z hlavních chyb a nehledáme vždy banku s nejnižší úrokovou sazbou. Kromě výše úrokové sazby zohledňujeme i jiná důležitá kritéria při výběru výhodné banky – bedlivě sledujeme podmínky čerpání, poplatky již na začátku nebo v průběhu splácení, rychlost vyřízení, přerušení splácení, změnu výše splátek nebo nutnost doložení příjmů. Všechny tyto faktory ovlivňují výslednou měsíční splátku, ale i vaši spokojenost v průběhu splácení.

HYPOTÉKA SE VÁM ČÁSTEČNĚ SPLÁCÍ SAMA

Dokážeme pro vás získat až 100 % kupní ceny nemovitostiJak efektivně pracovat s nově vzniklými volnými finančními prostředky, které se mohou zhodnocovat až 7 % ročně, vám rádi poradí profesionálové z firmy, se kterou spolupracujeme. Co je na tom všem nejlepší? Na výnos nemusíte čekat celý rok, je vyplácen pravidelně každý měsíc, a tím si můžete ponížit splátku hypotéky.

PŘÍKLAD FINANCOVÁNÍ NA HYPOTÉKU VE VÝŠI 4.000.000 KČ

Měsíční splátka hypotéky: 13.786 Kč
Měsíční výnos z investované částky: 3.325 Kč
Měsíční náklady na hypotéku: 10.461 Kč

Proč jít do toho? Protože...

  • Známe aktuální bankovní metodiku
  • Najdeme pro vás nejvýhodnější hypotéku
  • Úvěr čerpáte rychle a bez poplatků
  • Získáte odhad i poplatek na katastru zdarma
  • Máte k dispozici finanční rezervu

Toto řešení kombinuje produkty: