Více informací

Chytrá hypotéka i bez nemovitosti

Chytrá hypotéka i bez nemovitosti

Získejte chytrou hypotéku na bydlení i bez nemovitosti

S námi vyřídíte hypotéku i bez nemovitosti rychle, chytře a bez přímých poplatků. Výhodná úroková sazba a kompletní služby jsou u nás samozřejmostí. Se schválenou hypotékou už vám žádná nemovitost neunikne.

Co nabízíme?

Co nabízíme?

Využíváme unikátní řešení, které kombinuje námi zprostředkovaný hypoteční úvěr s možností zhodnocení nově vzniklých volných finančních prostředků.

Díky tomuto řešení ušetříte průměrně přes 3.000 Kč měsíčně a zároveň si vytvoříte i finanční rezervu. Na základě vašich požadavků a dle vašich potřeb vám zajistíme hypotéku třeba i bez nemovitosti.

Při sjednání a podpisu úvěrové smlouvy ještě předtím, než si vyberete financovanou nemovitost nebo upřesníte účel úvěru, získáte schválené financování do určité výše. Čerpání je následně podmíněno uzavřením dodatku s identifikací nemovitosti. Zní to moc složitě? Nebojte, vše vyřídíme za vás.

Jak zhodnotit vaše volné finanční prostředky, vám poradí zkušení kolegové z firmy, se kterou dlouhá léta úspěšně spolupracujeme.

Co umíme?

FINANCOVÁNÍ BYDLENÍ, KTERÉ JE NA VAŠÍ STRANĚ

Máte v plánu si pořídit bydlení a zároveň si ponechat finanční rezervu pro strýčka příhodu? Přesně tak to děláme u nás. Přijďte za námi s představou vašeho bydlení, ať už máte vyhlédnutý byt, dům nebo svou vysněnou nemovitost stále hledáte, vyhodnotíme vaši bonitu a uděláme tzv. scoring žadatele (ohodnocení u bank), a dle výsledků vám nabídneme nejlepší řešení pro vaši situaci

VÝBĚR SPRÁVNÉ HYPOTÉKY

Neděláme jednu z hlavních chyb a nehledáme vždy banku s nejnižší úrokovou sazbou. Kromě výše úrokové sazby zohledňujeme i jiná důležitá kritéria při výběru výhodné banky – bedlivě sledujeme podmínky čerpání, poplatky již na začátku nebo v průběhu splácení, rychlost vyřízení, přerušení splácení, změnu výše splátek nebo nutnost doložení příjmů. Všechny tyto faktory ovlivňují výslednou měsíční splátku, ale i vaši spokojenost v průběhu splácení.

V případě, že vaši nemovitost ještě nemáte vybranou, doporučujeme tzv. hypotéku dopředu, kdy máte předschválenou maximální výši úvěru za aktuální úrokové sazby a v klidu tak můžete hledat své vysněné bydlení až 3 roky.

PLÁNUJETE ZMĚNU ZAMĚSTNÁNÍ NEBO MATEŘSKOU?

Schvalovací proces pro určení bonity klienta a maximální výše poskytnuté částky probíhá vždy na začátku. Jestliže plánujete, že během půl roku změníte zaměstnání, nebo očekáváte, že půjdete na mateřskou, nemusíte se obávat, že by to pro vás byla překážka v získání vysněného bydlení.

Našli jste vysněnou nemovitost? Jednou z podmínkou pro čerpání úvěru je doložení identifikace konkrétní nemovitosti, tedy dokumenty k vámi vybranému bydlení. Následně banka uvolní peníze a vy se v krátké době můžete stěhovat do nového domu či bytu.

HYPOTÉKA SE VÁM ČÁSTEČNĚ SPLÁCÍ SAMA

Dokážeme pro vás získat až 100 % kupní ceny nemovitostiJak efektivně pracovat s nově vzniklými volnými finančními prostředky, které se mohou zhodnocovat až 7 % ročně, vám rádi poradí profesionálové z firmy, se kterou spolupracujeme. Co je na tom všem nejlepší? Na výnos nemusíte čekat celý rok, je vyplácen pravidelně každý měsíc, a díky tomu si můžete například ponížit měsíční splátku hypotéky.

Co dokážeme? Například hypotéku na 4.000.000 Kč za měsíční splátku 13.273 Kč.

Proč jít do toho? Protože...

  • Známe aktuální bankovní metodiku
  • Najdeme pro vás nejvýhodnější hypotéku
  • Na hledání nemovitosti máte 3 roky
  • Úvěr čerpáte rychle a bez přímých poplatků
  • Získáte odhad i poplatek na katastru zdarma
  • Máte k dispozici finanční rezervu

Finanční služby pod jednou střechou