Více informací

Úvěry pro fyzické osoby

Úvěry pro fyzické osoby

Zařídíme pro vás ty nejvýhodnější úvěry

Potřebujete vyřídit úvěr k různým účelům, ať už jako fyzická osoba nebo pro své podnikání? Obraťte se na nás, vše pro vás zařídíme.

Co nabízíme?

Co nabízíme?

Spolupracujeme s mnoha bankami a detailně známe jejich metodiku. Vaši potřebu na úvěr tak dokážeme zacílit tím správným směrem.

Může se stát, že u některé banky žádost o úvěr nemíří ke zdárnému konci. Tím naše služby rozhodně nekončí, ale hledáme jiné možnosti, jak pro vás úvěr získat.

Díky našim zkušeným finančním specialistům víme, jaké jsou možnosti a co je potřeba dodat nebo potvrdit, aby vše dopadlo ve váš prospěch. 

Co umíme?

SPOTŘEBITELSKÉ ÚVĚRY

Každý někdy potřeboval peníze navíc, ať už na plánované nebo neplánované výdaje. K těmto účelům slouží spotřebitelské úvěry, kdy je možné získat úvěr na cokoliv, bez dokládání účelu.

Potřebujete pořídit novou pračku, televizi, získat finance na opravu auta a jiné nečekané náklady? Právě k těmto účelům slouží spotřebitelské úvěry.

Nabízíme zprostředkování spotřebitelských úvěrů od bankovních institucí, tedy nejznámějších bank v Česku. Pokud hledáte nebankovní úvěry, například kvůli exekucím, bohužel nejsme ta správná společnost pro vás a tyto služby nenabízíme.

Plánujete si pořídit auto, ale nemáte dostatečné finance? Využijte leasing na auto! Jedná se o typ spotřebitelského úvěru, který se váže k účelu pořízení vozu. Úvěr je většinou vázaný/krytý vozidlem po dobu splácení.

PODNIKATELSKÉ ÚVĚRY

Pokud podnikáte, jako OSVČ nebo právnická osoba (s. r. o., akciová společnost aj.), tak určitě využíváte některý druh podnikatelského úvěru, protože ne každý dokáže rozjet podnikání z vlastní kapsy.

Právě pro tyto účely nabízí banky různé možnosti podnikatelských úvěrů. Mezi nabízené úvěry řadíme: Investiční úvěry, účelové úvěry, neúčelové úvěry, provozní úvěry, kontokorentní úvěry, ale i určité typy komerční nebo živnostenské hypotéky.

Rádi pro vás najdeme ideální řešení pro financování vašich podnikatelských záměrů nebo vyřešení aktuální finanční situace.

ÚVĚRY PRO BYTOVÁ DRUŽSTVA A SVJ

Plánujete jako družstvo nebo SVJ odkoupit stávající byty od města nebo jen potřebujete revitalizaci zastaralého objektu?

Pro tyto případy banky nabízí zvýhodněné úvěry. Účelem je pořízení bytů do vlastnictví družstva, nebo velmi často SVJ používají tyto úvěry k rekonstrukci - zateplení, výměna balkónů, oken, opravy střechy atd.

Úvěry jsou často podmíněny pouze výší příspěvků do Fondu oprav, tedy není nutné mít jiné druhy zástavy.

ÚVĚR ZE STAVEBNÍHO SPOŘENÍ

Úvěry ze stavebního spoření jsou alternativou ke klasické hypotéce, které slouží převážně k pořízení bytu nebo rekonstrukci. Tímto způsobem můžete pořídit například i družstevní byt, na který hypoteční úvěr nedostanete, pokud v blízké době nebude přecházet do osobního vlastnictví.

Když máte založeno stavební spoření a dosáhli jste limitní naspořené částky (20-30 % z cílové částky), tak máte nárok na čerpání úvěru ze stavebního spoření za zvýhodněných podmínek. Pokud byste chtěli o úvěr ze stavebního spoření žádat jako nový klient, tak se tyto případy řeší takzvaným překlenovacím úvěrem po dobu 2 let. 

Úvěry ze stavebního spoření mohou čerpat také bytová družstva nebo SVJ.

Proč jít do toho? Protože...

  • Nabízíme široké spektrum úvěrů
  • Známe metodiku všech spolupracujících bank
  • Najdeme pro vás to nejvýhodnější řešení
  • Zařídíme úvěry pro spotřebitele i právnické osoby
  • Vše vyřídíme za vás

Finanční služby pod jednou střechou