Více informací

Podnikatelské úvěry

Podnikatelské úvěry

Zařídíme pro vás ty nejvýhodnější úvěry

Potřebujete vyřídit úvěr k různým účelům? Pomůžeme vám s realizací hypotéky ať už na stavbu nebo pozemek, s finanční podporou Evropské investiční banky (EIB) nebo Podpůrného a garančního rolnického a lesnického fondu (PGRLF) vám pomůžeme získat úrokové zvýhodnění  na stroje a zařízení. Najdeme pro vás nejlepší pojištění nejen vybavení, ale i samotného místa vašeho podnikání. 

 

Co nabízíme?

Co nabízíme?

Pokud podnikáte, jako OSVČ nebo právnická osoba (s. r. o., akciová společnost aj.), tak určitě využíváte některý druh podnikatelského úvěru, protože ne každý dokáže rozjet podnikání z vlastní kapsy.

Právě pro tyto účely nabízí banky různé možnosti podnikatelských úvěrů. Mezi nabízené úvěry řadíme: Investiční úvěry, účelové úvěry, neúčelové úvěry, provozní úvěry, kontokorentní úvěry, ale i určité typy komerční nebo živnostenské hypotéky.

Rádi pro vás najdeme ideální řešení pro financování vašich podnikatelských záměrů nebo vyřešení aktuální finanční situace.

Co umíme?

Neúčelné úvěry na "cokoli"

Každý někdy potřeboval peníze navíc, ať už na plánované nebo neplánované výdaje. V podnikání to platí kolikrát více než v osobním životě. K těmto účelům je možné využit "spotřebitelské úvěry na cokoliv",  bez dokládání účelu.

Nabízíme zprostředkování spotřebitelských úvěrů od bankovních institucí, tedy nejznámějších bank v Česku. 

Potřebujete auto nebo více vozů do flotily, ale nemáte dostatečné finance? Využijte službu FND Auto Multimobilita

Investiční úvěry

Financujte do rozvoje vašeho podnikání. Investiční úvěry slouží předevšm k nákupu a rekonstrukci nemovistotí, pořizování strojů a zařízení.

Investiční úvěr můžete pořídit až do výše 100% investice včetně DPH a splácet až 15 let.

Úvěr můžete čerpat najendou nebo průběžně a vytvořit si tak "polštář" pro případ nouze.

Hypotéky pro podnikatele

Začínáte podnikat a potřebujete novou provozovnu? Nebo rostete a vaše kanceláře či výrobní prostory jsou vám malé? Expandujete a potřebujete větší pozemek?

Řešením financování nové firemní nemovitosti je hypotéka pro podnikatele. Zajištění nemovistosti do 70% LTV. Splácet můžete až 20 let a můžete si vybrat fixní nebo flow úrokovou sazbu. A je jedno jestli kupujete půdu, nebo novou halu.

Úvěry pro bytová družstva a SVJ

Plánujete jako družstvo nebo SVJ odkoupit stávající byty od města nebo jen potřebujete revitalizaci zastaralého objektu?

Pro tyto případy banky nabízí zvýhodněné úvěry. Účelem je pořízení bytů do vlastnictví družstva, nebo velmi často SVJ používají tyto úvěry k rekonstrukci - zateplení, výměna balkónů, oken, opravy střechy atd.

Úvěry jsou často podmíněny pouze výší příspěvků do Fondu oprav, tedy není nutné mít jiné druhy zástavy.

Proč jít do toho? Protože...

  • Nabízíme široké spektrum úvěrů
  • Známe metodiku všech spolupracujících bank
  • Najdeme pro vás to nejvýhodnější řešení
  • Řešíme nejn úvěr, ale i následné pojištění
  • Vše vyřídíme za vás

Finanční služby pod jednou střechou

Napište nám

* Tento údaj je povinný