Detail programu

Moderní refinancování

Detail programu

Moderní refinancování

Moderní refinancování stávajícího úvěru na bydlení

Refinancovat stávající hypotéku u vaší banky není nic složitého, ale získat tím výhodnější měsíční splátky nebo dokonce kratší dobu splácení úvěru je určitě chytré řešení, které by vás mohlo zajímat.

Jak je to možné?

Jak je to možné?

Nabízíme klientům unikátní řešení moderního refinancování, které kombinuje úvěr na bydlení s možností zhodnocení volných finančních prostředků.

Díky tomuto způsobu šetříme klientům průměrně přes 3.000 Kč měsíčně, a zároveň si i vytvářejí finanční rezervu.

Jak to probíhá v praxi?

REFINANCOVÁNÍ BYDLENÍ S VÝHODNOU SPLÁTKOU

Váš dům nebo byt již máte, ale blíží se období, kdy vám končí fixace úrokové sazby? Využijte toho ve váš prospěch a zároveň si vytvořte finanční rezervu pro strýčka příhodu. Přesně tak to děláme u nás. Přijdete za námi, vyhodnotíme vaši bonitu, aktuální hodnotu vaší nemovitosti, která neustále roste, a na základě všech informací vám nabídneme nejvýhodnější řešení.

VÝBĚR SPRÁVNÉ BANKY PRO REFINANCOVÁNÍ

Neděláme jednu z hlavních chyb a nehledáme vždy banku s nejnižší úrokovou sazbou. Kromě výše úrokové sazby zohledňujeme i jiná důležitá kritéria při výběru výhodné banky – bedlivě sledujeme podmínky refinancování, poplatky při vyřízení nebo v průběhu splácení, rychlost vyřízení, možnost přerušení splácení, změnu výše splátek nebo nutnost doložení příjmů. Všechny tyto faktory ovlivňují výslednou měsíční splátku, ale i vaši spokojenost v průběhu splácení.

PŘI MODERNÍM REFINANCOVÁNÍ SE HYPOTÉKA ČÁSTEČNĚ SPLÁCÍ SAMA

Vaše nemovitost v průběhu 3, 5 nebo 10 let narostla na své hodnotě, využijte toho a získejte výhodu při splácení. Dokážeme pro vás vymyslet řešení, které využívá právě rozdíl původní a aktutální hodnoty nemovitosti. Tyto „volné“ finanční prostředky zhodnocujeme až 7 % ročně. Co je na tom všem nejlepší? Na výnos nemusíte čekat celý rok, vyplácíme ho pravidelně každý měsíc a vy můžete využít tento výnos třeba na částečné splacení hypotéky.

PŘÍKLAD REFINANCOVÁNÍ HYPOTÉKY V PŮVODNÍ VÝŠI 4.000.000 KČ

Měsíční splátka hypotéky: 13.786 Kč
Měsíční výnos z investované částky: 3.325 Kč
Měsíčně platíte za hypotéku: 10.461 Kč

Proč jít do toho? Protože...

  • Známe metodiku všech bank
  • Najdeme pro vás nejvýhodnější refinancování
  • Vše vyřídíme za vás
  • Nový odhad i poplatek na katastru zaplatíme my
  • Máte navíc k dispozici finanční rezervu

Toto řešení kombinuje produkty: