Detail programu

Hypotéka dopředu bez nemovitosti

Detail programu

Hypotéka dopředu bez nemovitosti

Získejte hypotéku dříve než nemovitost

Vyřídíme vám hypotéku dopředu a již vás nikdo nepředběhne při koupi nemovitosti, vybírat své budoucí bydlení můžete až 3 roky.

Představení programu

Jak je to možné?

Jak je to možné?

Díky sjednání a podpisu úvěrové smlouvy ještě předtím, než si vyberete financovanou nemovitost nebo upřesníte účel úvěru, získáte schválené financování do určité výše. Čerpání je následně podmíněno uzavřením dodatku s identifikací nemovitosti. Zní to moc složitě? Nebojte, vše vyřídíme za vás.

Jak to probíhá v praxi?

FINANCOVÁNÍ BYDLENÍ, SE KTERÝM ZÍSKÁTE NÁSKOK

Často se stává, že klient hledá nemovitost ke koupi, má i ověřenou bonitu, ale přesto pak při nalezení vhodné nemovitosti odejde s prázdnou. Předběhne je totiž ten, kdo platí v hotovosti a nebo má připravené financování.

3 ROKY NA HLEDÁNÍ NEMOVITOSTI

Díky pohotovostnímu úvěru nebo hypotéky dopředu máte již u banky schválenou maximální výši hypotéky, se kterou můžete počítat a v klidu tak můžete hledat své vysněné bydlení - až 3 roky.

PLÁNUJETE ZMĚNU ZAMĚSTNÁNÍ NEBO MATEŘSKOU?

Schvalovací proces pro určení bonity klienta a maximální výše poskytnuté částky probíhá na začátku, tedy pokud plánujete, že během půl roku změníte zaměstnání, nebo čekáte, že můžete jít na mateřskou, nemusíte se obávat, že by to pro vás byla překážka v získání vysněného bydlení.

NAŠLI JSTE NEMOVITOST A UŽ MŮŽETE BYDLET!

Podmínkou pro čerpání úvěru je doložení identifikace konkrétní nemovitosti, tedy dokumenty k vámi vybranému bydlení. Následně banka uvolní peníze a vy se v krátké době můžete stěhovat do nového domu či bytu.

Proč jít do toho? Protože...

  • Na hledání nemovitosti máte 3 roky
  • LTV hypotéky je 80 nebo 90 %
  • Po schválení se již nekontroluje bonita ani registry
  • Vhodné pro všechny, kteří očekávají změnu v příjmech
  • Máte okamžité financování na prohlídkách nemovitostí
  • Předem schválený limit, který nemusíte celý vyčerpat

Toto řešení kombinuje produkty: