Více informací

Efektivní konsolidace úvěrů

Efektivní konsolidace úvěrů

Efektivní sloučení půjček

Konsolidace úvěrů nabízí téměř každá banka, ale efektivní sloučení půjček tak, aby to bylo výhodné zejména pro vás a platili jste opravdu méně na splátkách, nenajdete všude. 

Co nabízíme?

Co nabízíme?

Nabízíme klientům unikátní řešení efektivní konsolidace úvěrů, které kombinuje sloučení vašich stávajících úvěrů s možností zhodnocení nově vzniklých volných finančních prostředků.

Díky tomuto způsobu šetříme klientům průměrně přes 3.000 Kč měsíčně, a zároveň si i vytvářejí finanční rezervu. Na základě vašich požadavků a dle vašich potřeb vám zajistíme konsolidaci. O tom, jak získat a zhodnotit vaše nové volné finanční prostředky, vám profesionálně poradí kolegové z firmy, se kterou již dlouhá léta úspěšně spolupracujeme.

Co umíme?

EFEKTIVNÍ KONSOLIDACE ÚVĚRŮ = OPRAVDU NÍZKÁ SPLÁTKA

Každý, kdo má více úvěrů, tak přemýšlí, jak platit méně měsíčně. My jsme přišli s unikátním řešením, které dokáže z běžného sloučení úvěrů udělat opravdu efektivní záležitost a díky možnosti zhodnocení volných finančních prostředků tak ušetříte ještě více na měsíčních splátkách.

VÝBĚR SPRÁVNÉHO SLOUČENÍ ÚVĚRŮ

Neděláme jednu z hlavních chyb a nehledáme vždy banku s nejnižší úrokovou sazbou hypotéky, spotřebitelského úvěru nebo stavebního spoření. Kromě výše úrokové sazby zohledňujeme i jiná důležitá kritéria pro možnost sloučení úvěrů. Bedlivě sledujeme podmínky, poplatky při vyřízení nebo v průběhu splácení, rychlost vyřízení, možnost přerušení splácení, změnu výše splátek nebo nutnost doložení příjmů. Všechny tyto faktory ovlivňují výslednou měsíční splátku, ale i vaši spokojenost v průběhu splácení.

MÁTE VOLNÉ FINANČNÍ PROSTŘEDKY? ZHODNOŤTE JE!

Máte částečně splacenou hypotéku nebo volné finanční prostředky? Využijte to k tomu, aby se vám peníze zhodnocovaly. Nemovitost v průběhu 3, 5 nebo 10 let narostla na své hodnotě, tak získejte výhodu při splácení. Dokážeme pro vás vymyslet řešení, které využívá právě rozdíl původní a aktuální hodnoty nemovitosti nebo volné finanční prostředky. Jak pracovat s nové vzniklými volnými finančními prostředky (rezervou) tak, že se zhodnocují až 7 % ročněprofesionálně poradí kolegové z firmy, se kterou již dlouhá léta úspěšně spolupracujeme. Co je na tom všem nejlepší? Na výnos nemusíte čekat celý rok, je vyplácen pravidelně každý měsíc a vy můžete využít tento výnos třeba na částečné splacení konsolidovaného úvěru.

PŘÍKLAD KONSOLIDACE ÚVĚRŮ

Současná splátka hypotéky: 12.786 Kč

Současné splátky spotřebitelských úvěrů: 6.256 Kč

Současná splátka úvěru ze stavebního spoření: 4.786 Kč

Měsíční výnos z investované částky: 3.420 Kč

Efektivně zkonsolidované úvěry měsíčně: 16.565 Kč (původně 23.828 Kč)

Proč jít do toho? Protože...

  • Známe aktuální bankovní metodiku
  • Najdeme pro vás nejefektivnější konsolidaci
  • Vše vyřídíme za vás
  • Máte navíc k dispozici finanční rezervu

Finanční služby pod jednou střechou