Detail programu

Efektivní konsolidace úvěrů

Detail programu

Efektivní konsolidace úvěrů

Efektivní sloučení půjček

Konsolidace úvěrů nabízí téměř každá banka, ale efektivní sloučení půjček tak, aby to bylo výhodné zejména pro vás a platili jste opravdu méně na splátkách, nenajdete všude. 

Jak je to možné?

Jak je to možné?

Nabízíme klientům unikátní řešení efektivní konsolidace úvěrů, které kombinuje sloučení vašich stávajících úvěrů a možností zhodnocení volných finančních prostředků.

Díky tomuto způsobu dokážeme klientům ušetřit na splátkách průměrně přes 3.000 Kč měsíčně, a zároveň si i vytvářejí finanční rezervu.

Jak to probíhá v praxi?

EFEKTIVNÍ KONSOLIDACE ÚVĚRŮ = OPRAVDU NÍZKÁ SPLÁTKA

Každý, kdo má více úvěrů, tak přemýšlí, jak platit méně měsíčně. My jsme přišli s unikátním řešením, které dokáže z běžného sloučení úvěrů udělat opravdu efektivní záležitost a díky možnosti zhodnocení volných finančních prostředků tak ušetříte ještě více na měsíčních splátkách.

VÝBĚR SPRÁVNÉHO SLOUČENÍ ÚVĚRŮ

Neděláme jednu z hlavních chyb a nehledáme vždy banku s nejnižší úrokovou sazbou hypotéky, spotřebitelského úvěru nebo stavebního spoření. Kromě výše úrokové sazby zohledňujeme i jiná důležitá kritéria pro možnost sloučení úvěrů. Bedlivě sledujeme podmínky, poplatky při vyřízení nebo v průběhu splácení, rychlost vyřízení, možnost přerušení splácení, změnu výše splátek nebo nutnost doložení příjmů. Všechny tyto faktory ovlivňují výslednou měsíční splátku, ale i vaši spokojenost v průběhu splácení.

MÁTE VOLNÉ FINANČNÍ PROSTŘEDKY? ZHODNOŤTE JE!

Máte částečně splacenou hypotéku nebo volné finanční prostředky? Využijte to k tomu, aby se vám peníze zhodnocovaly. Nemovitost v průběhu 3, 5 nebo 10 let narostla na své hodnotě, tak získejte výhodu při splácení. Dokážeme pro vás vymyslet řešení, které využívá právě rozdíl původní a aktutální hodnoty nemovitosti nebo volné finanční prostředky. Tyto „volné“ peníze zhodnocujeme až 7 % ročně. Co je na tom všem nejlepší? Na výnos nemusíte čekat celý rok, vyplácíme ho pravidelně každý měsíc a vy můžete využít tento výnos třeba na částečné splacení konsolidovaného úvěru.

PŘÍKLAD KONSOLIDACE ÚVĚRŮ

Současná splátka hypotéky: 12.786 Kč

Současné splátky spotřebilteských úvěrů: 6.256 Kč

Současná splátka úvěru ze stavebního spoření: 4.786 Kč

Měsíční výnos z investované částky: 3.420 Kč

Efektivně zkonsolidované úvěry měsíčně: 16.565 Kč (původně 23.828 Kč)

Proč jít do toho? Protože...

  • Známe metodiku všech bank
  • Najdeme pro vás nejefektivnější konsolidaci
  • Vše vyřídíme za vás
  • Máte navíc k dispozici finanční rezervu

Toto řešení kombinuje produkty: