Proč se téměř vždy vyplatí refinancovat hypotéku?

Proč se téměř vždy vyplatí refinancovat hypotéku?

Refinancování hypotéky znamená přenést hypotéku jinam, za lepšími podmínkami. Na jednoduchém příkladu ze života si ukážeme, jak lze refinancovat hypotéku a co z toho budete mít. Třeba to samé jako náš klient z Olomouce. Měsíčně šetří 1.600 Kč a k tomu získá bonus milion korun. Nevěříte? Čtěte dál.

 

Požadavek klienta

Pan Jiří z Olomouce nás oslovil, že by chtěl přenést hypotéku jinam, že by chtěl ušetřit. V současné chvíli mu na hypotéce zbývá cca 2.000.000 Kč, splatnost by chtěl na 30 let, ať má co nejnižší splátku. Nyní platí 8.157 Kč. Přinesl si s sebou nabídku stávající banky a od nás chtěl lepší řešení. Našli jsme ho.

 

Řešení ze stávající banky

Stávající banka mu v e-mailu nabízí úrokovou sazbu 2,49 % p.a. a splátku 7.892 Kč. Úspora oproti současné splátce činí 265 Kč, žádná výhra. Za 30 let bude mít klient svůj byt v Olomouci a přeplatí téměř 900.000 Kč. Tím to končí, žádná přidaná hodnota.

 

FND řešení

Řešení pro klienta z naší strany přináší mnohem víc. Zajistíme takovou hypotéku, že klient bude měsíčně splácet 6.297 Kč, úroková sazba bude stejná. Oproti nabídce jeho současné banky činí měsíční úspora 1.600 Kč!!! Klient s námi nepřeplatí více než tři sta tisíc Kč a kromě bytu v Olomouci bude mít za 30 let jeden milion korun na svém účtu. Tomu my říkáme FND řešení. Hypotéka, která spoří.

 

Porovnání na závěr

 

 

Jak na takovou hypotéku?

Zeptejte se nás, rádi Vám to prozradíme. Splácejte méně a spořte více. Hypotéku, kterou má pan Jiří, můžete mít i Vy. Dokážeme ji “vyrobit” téměř každému. Pro více informací, nezávaznou poptávku nebo kalkulaci využijte náš kontaktní formulář

Počítejte s tím, že Vám to spočítáme. 

Těšíme se na Vás. 

 

Za tým FND Finance

Miroslav Škrabal

ředitel divize

Věděli jste, že?

  • refinancovat  hypotéku lze až 2 roky předem
  • podle nového zákona je sankce za předčasné splacení max. 1 %. Refinancovat tedy můžete i dříve, i když máte fixaci třeba na 5 let
  • za odhad a vyřízení hypotéky při refinancování nic neplatíte
  • vše vyřídíme za Vás – komunikace s bankou, katastrální úřad a další
  • vše z pohodlí Vašeho domova – přece nebudete někam chodit