Peníze do domu

Peníze do domu

PENÍZE DO DOMU

 

skrabalm

Miroslav Škrabal

finance@firmanaduveru.cz

Program ve stručnosti:

Kdo má dnes byt, platí hypotéku nebo už má splaceno. Klasický scénář. Klienti FND ale využívají svoje bydlení k tomu, aby jim generovalo měsíční příjem. Při běžném nastavení to pak dělá 500 000 Kč za pět let a to ani nemusíte prodávat byt. Nestojí vás to ani korunu na víc a za 5 let dostanete půl míče. Kdo by to nebral?  

PROGRAM PRO BYTY I DOMY

Slyšeli jste o tom, že nemovitost je nejlepší investice? Říkáte si, že je to nesmysl, protože vám z ní měsíčně žádné peníze nechodí? Není to kolikrát naopak, že musíte vy sami investovat do drobných oprav? S námi vám vaše nemovitost opravdu vydělá peníze. Přitom v ní dále bydlíte a jen využíváte toho, že ji vlastníte bez jakýchkoliv omezení. U nemovitosti v hodnotě 4 mio Kč za 5 let naspoříte celkem 523.000 Kč. To jsou v přepočtu peníze do domu ve výši 8.700 Kč každý měsíc. Kdo by to nebral.
engagement-1718244_640

Zkušenosti klientů


Alena ze Znojma, 43 let
"Již před pár lety jsem zdědila dům, ve kterém teď bydlím. Znám běžný pojem, že cena nemovitosti s časem roste a vždy je výhodné nějakou nemovitost vlastnit. Nenapadlo mě ale, že můžu pomocí svého domku za pět let našetřit půl milionu korun. Bez vlastních peněz. To se mi zdálo být neuvěřitelné. Ještě mi zbývají 3 roky a mám to. Přitom je to úplně jednoduchá matematika, nic složitého."

ZEPTEJTE SE NÁS NA VAŠE ŘEŠENÍ

Napište nám