Peníze do domu

Peníze do domu

PENÍZE DO DOMU

Díky programu naspoříte za 5 let v průměru 500 000 Kč.

Stačí vlastnit nemovitost a my Vám ukážeme jak s ní správně pracovat.

Nestojí Vás to žádné peníze navíc. Jen spoříte, aniž byste odkládali peníze.

 

skrabalm

Miroslav Škrabal

finance@firmanaduveru.cz

engagement-1718244_640

PROGRAM PRO BYTY I DOMY


Slyšeli jste o tom, že nemovitost je nejlepší investice? Říkáte si, že je to nesmysl, protože Vám z ní měsíčně žádné peníze nechodí? Není to kolikrát naopak, že musíte Vy sami investovat do drobných oprav? S námi Vám Vaše nemovitost vydělá peníze. Přitom v ní dále bydlíte a jen využíváte toho, že ji vlastníte bez jakýchkoliv omezení. U nemovitosti v hodnotě 4 miliony korun, za 5 let naspoříte celkem 523 000 korun. To jsou v přepočtu peníze do domu ve výši 8 700 korun každý měsíc. Kdo by to nebral.

JAK PROGRAM FUNGUJE?


Klasický scénář u FND: Klienti využívají svoje bydlení k tomu, aby jim generovalo měsíční příjem. Při běžném nastavení to pak dělá 500 000 korun za 5 let a to ani nemusíte prodávat byt. Nestojí Vás to ani korunu na víc a za 5 let dostanete půl milionu. Pracujeme pouze s Vaší nemovitostí a s hypotékou. Díky tomu jsme Vám schopni měsíčně naspořit několik tisíc, aniž byste museli zaplatit více peněz. Peníze neposíláte do žádných fondů, vše Vám zůstává doma. Naopak, my posíláme peníze Vám. A za 5 let máte naspořeno.

VÝHODY PROGAMU

  • ŽÁDNÉ POPLATKY
  • ŽÁDNÉ ODKLÁDÁNÍ PENĚZ
  • PRACUJETE S VLASTNÍ NEMOVITOSTÍ
  • ZA 5 LET MÁTE NASPOŘENO

Zkušenosti klientů


Alena ze Znojma, 43 let
"Již před pár lety jsem zdědila dům, ve kterém teď bydlím. Znám běžný pojem, že cena nemovitosti s časem roste a vždy je výhodné nějakou nemovitost vlastnit. Nenapadlo mě ale, že můžu pomocí svého domku za pět let našetřit půl milionu korun. Bez vlastních peněz. To se mi zdálo být neuvěřitelné. Ještě mi zbývají 3 roky a mám to. Přitom je to úplně jednoduchá matematika, nic složitého."

ZEPTEJTE SE NÁS NA VAŠE ŘEŠENÍ

Napište nám