Prázdniny bez starostí – první splátku hypotéky platíme my

Prázdniny bez starostí – první splátku hypotéky platíme my

Užijte si s námi léto naplno. Abychom Vám maximálně ulehčili s Vaší hypotékou, rozhodli jsme se, že první splátku zaplatíme za Vás. Je to jednoduché, tak čtěte dále.

 

Vyřešte svou hypotéku s námi a první splátku platíme my

 

Zařizovat nové bydlení není žádná sranda. Spousta starostí a vyřizování. Proto jsme se rozhodli Vám s tím pomůžeme, jak jen umíme. Kromě toho, že Vám vyřídíme nejlepší hypotéku na trhu, dáme Vám k tomu i první splátku hypotéky zdarma. My už vyřídili hromadu hypoték a víme, co to obnáší. Nechejte to na nás.

 

Podmínky akce

 

Akce “První splátku hypotéky zaplatíme za Vás” má následující podmínky:

  • podpis žádosti o poskytnutí hypotečního úvěru v období od 1.7.2019 do 31.8.2019, zprostředkování úvěru pod hlavičkou FND Finance s.r.o.
  • minimální výše hypotečního úvěru 1.000.000 Kč, minimální splatnost 30 let
  • finanční prostředky budou poskytnuty na účet klienta nejpozději do 30 dnů od podpisu úvěrové smlouvy, zároveň však platí nejdříve 10 dnů před řádným termínem první anuitní splátky
  • touto akcí není zvýhodněn žádný poskytovatel hypotečního úvěru, výběr bankovního domu je zcela na straně klienta. 

 

Jdeme na to

 

Stačí vyplnit jednoduchý kontaktní formulář a ostatní se už bude dít samo. Vyčkejte na to, až Vám zavolá náš odborník, který Vám sdělí následující postup. Společně vyberete nejlepší banku, která bude odpovídat Vašim požadavkům a vše zařídíme za Vás. Spolupracujeme se všemi bankami v ČR. Ušetříte si spoustu starostí, nervů, ale také peněz.