Podzim bez starostí – první splátku hypotéky platíme my

Podzim bez starostí – první splátku hypotéky platíme my

AKTUALIZOVÁNO

Užijte si s námi podzim naplno. Abychom Vám maximálně ulehčili s Vaší hypotékou, rozhodli jsme se, že první splátku zaplatíme za Vás. Je to jednoduché, tak čtěte dále. Po úspěšné letní akci opakujeme. Využijte této příležitosti stejně jako paní Alena z Vyškova:

“První splátka zdarma, říkala jsem si proč ne, ušetřím. Nakonec to při mé  výši úvěru dělalo téměř 16.000 Kč. To je dobrá pomoc do začátku mého vlastního bydlení, koupila jsem si za to sedačku.”

 

Vyřešte svou hypotéku s námi a první splátku platíme my

 

Zařizovat nové bydlení není žádná sranda. Spousta starostí a vyřizování. Proto jsme se rozhodli Vám s tím pomůžeme, jak jen umíme. Kromě toho, že Vám vyřídíme nejlepší hypotéku na trhu, dáme Vám k tomu i první splátku hypotéky zdarma. My už vyřídili hromadu hypoték a víme, co to obnáší. Nechejte to na nás.

 

Podmínky akce

 

Akce “První splátku hypotéky zaplatíme za Vás” má následující podmínky:

  • podpis žádosti o poskytnutí hypotečního úvěru v období od 1.10.2019 do 30.11.2019, zprostředkování úvěru pod hlavičkou FND Finance s.r.o.
  • minimální výše hypotečního úvěru 1.000.000 Kč, minimální splatnost 30 let
  • finanční prostředky budou poskytnuty na účet klienta nejpozději do 30 dnů od podpisu úvěrové smlouvy, zároveň však platí nejdříve 10 dnů před řádným termínem první anuitní splátky
  • touto akcí není zvýhodněn žádný poskytovatel hypotečního úvěru, výběr bankovního domu je zcela na straně klienta. 

 

Jdeme na to

 

Stačí vyplnit jednoduchý kontaktní formulář a ostatní se už bude dít samo. Vyčkejte na to, až Vám zavolá náš odborník, který Vám sdělí následující postup. Společně vyberete nejlepší banku, která bude odpovídat Vašim požadavkům a vše zařídíme za Vás. Spolupracujeme se všemi bankami v ČR. Ušetříte si spoustu starostí, nervů, ale také peněz.