Kariera

Kariera

Každý dnes řeší to, jak lépe bydlet, jak bežpecně jezdit, prostě jak se mít lépe.

MY VE FND JSME NA TO PŘIŠLI A VÍME, JAK LIDEM KOLEM NÁS SNÍŽIT NÁKLADY NA ŽIVOBYTÍ A ZVÝŠIT ŽIVOTNÍ STANDARD.

Jak to souvisí s Vámi? Naši službu musíme posunout dál, umět ji prodat a mít se díky tomu lépe. Každý z Vás může být součástí FND a nezáleží na tom, kolik mu je let, jaké má vzdělání nebo zkušenosti. Je to o postoji. O postoji, kdy si řeknete: mám na to a chci změnit svůj život i životy lidí kolem sebe. A nebo si řeknete: nemám na to a zůstanu tam, kde jsem.

Ozvěte se nám a potkáme se.

Prozradíme Vám mnohem více. Třeba to, kolik času a sil Vás bude práce u nás stát, ale taky to, co Vám přinese. Změnit sám sebe je totiž o odvaze a postoji. A pokud uvidíme, že máte snahu, budeme ji mít také.

Napište nám

ROZŠIŘTE SI OBZORY V SEGMENTECH, KTERÉ FRČÍ

Výstavby rodinných domů, developerské projekty, realitní služby, finance, nové vozy, nadační fond. To vše spolu úzce souvisí. Lidé stále budou chtít lépe bydlet a jezdit bezpečným a moderním autem. A Finance a reality? To jsou služby, bez kterých se to neobejde vše pod jednou střechou, vše od jedné firmy. Klient si ušetří spoustu času a peněz a jen čeká, až bude hotovo.

Napište nám

NA VŠE MÁME ZKUŠENÉ ODBORNÍKY

Nemusíte být finanční analytik nebo stavební inženýr. A už vůbec ne odborníkem přes auta. Vaším úkolem je „prodat" službu a naše řešení. Pak už jen rozdáte úkoly našim specialistům a ti se o klienta v dané kategorii postarají. Jen koordinujete a čekáte na výsledek. Je to hračka.

Napište nám

NEJSME FINANČNÍ PORADENSTVÍ, JSME O LEVEL VÝŠE

Působíte již jako finanční poradce a lide Vás stále „škatulkují"? Vystupte z řady tisíců finančních poradců a řešte lidem kolem sebe jejich skutečné problémy. Pomáhejte jim bydlet lépe a levněji. Zvyšujte jim životní standard a postarejte se o jejich bezpečí. Přestěhujte je z bytu do domku a ze starého auta do nového. Přitom jim zachováte stejné měsíční výdaje nebo je dokonce snížíte Tam kde většina finančních poradců končí, my ve FND začínáme. Máme možnosti, které si jako jednotlivec nedokážete ani představit a nemůžete si je dovolit.

Napište nám

BUDUJTE KARIÉRU

Baví Vás práce s lidmi a být jim vzorem a oporou? Vytvořte si svůj vlastní tým, který povedete k úspěchu. Přívádějte nováčky do firmy a rozvíjejte jejich dovednosti. Udržujte výkon týmu a zvyšujte laťku těm ostatním. Nakonec vést vítězný tým a vyhrávat různé firemní soutěže může být osobní výzvou.

Napište nám

A CO ZA TO DOSTANETE?

Každý si u nás musí vydělat 50.000 Kč měsíčně. To je podmínka a známka toho, že umí „zamakat". Ale tato částka je jen ta minimální. Nemáme žádné provizní stropy. Nejsme ani nějaký MLM, kde živíte strukturu „pseudomanažerů" nad sebou. U nás jsou všichni na stejné lodi, dokonce na stejné palubě. Junior, senior, na to si nehrajeme.

Napište nám

V ČESKÉ REPUBLICE NEMÁME KONKURENCI

Dostanete od nás bezkonkurenční know-how, které Vám pomůže vystoupit z davu.
Nejsme finanční poradenství, ani stavební firma. A už vůbec ne bazaroví prodejci aut. V kombinaci s našimi vlastními produkty
a službami umíme takové řešení, které lidem šetří tisíce měsíčně.
Budete umět vytvořit to, co konkurence nemá.

JSTE ZKUŠENÝ FINANČNÍ NEBO HYPOTÉČNÍ PORADCE?

Dáme Vám to, na co jste dnes zvyklí, ale ještě mnohem více. Ukážeme Vám, jak dělat finance jinak. Jak dělat hypotéky revolučním způsobem. Navíc ale získáte „rozlet" v jiných segmentech, díky kterým oslovíte mnohem více lidí kolem Vás. Převedeme Vám potřebné registrace, nabídneme unikátní hypotéční kalkulačku i metodickou podporu a pravielná produktová školení.

Napište nám

NEMÁTE ŽÁDNÉ ZKUŠENOSTI?

Nevadí. Vše Vás naučíme a dáme Vám nástroje a know-how k tomu, ať jste co nejdříve úspěšní. Svou práci si budete organizovat sami, získáte podporu zkušeného manažera, nadstandartní provizní systém je samozřejmostí. Navíc můžete profesně růst a budovat svůj tým a své podnikání.

Napište nám