Bydlení pro mladé

  • Úvod
  • Bydlení pro mladé

Bydlení pro mladé

  • Úvod
  • Bydlení pro mladé

BYDLENÍ PRO MLADÉ

Stačí mít našetřeno 10 % z požadované částky, ale umíme to i bez toho.

Na trhu existují produkty určené pro lidi do 35 let. Využijte je!

Program je hlavně pro mladé lidi, kteří chtějí ušetřit náklady na bydlení.

 

skrabalm

Miroslav Škrabal

finance@firmanaduveru.cz

PROGRAM NEJEN PRO MLADÉ


Uvědomujeme si, že dnešní mladí lidé chtějí bydlet co nejdříve ve vlastním. Zároveň známe jejich finanční situaci a víme, že je pro ně důležité platit co nejméně a že nemají příliš naspořeno. Proto máme finanční programy, kde jim stačí na jejich první byt jen 10 % vlastních prostředků z kupní ceny. Nebo jim upravíme měsíční splátku hypotéky na co nejnižší částku, aby jim zbývaly peníze na to, co je dnes baví. A nejen to, díky FND si budou moci za pár let pořídit vlastní rodinný dům, protože našetří a ještě uspoří částku tak velkou, aby si mohli koupit třeba pozemek a na něm začít stavět. Pro cestovatele tu máme řešení, kdy si pořídí vlastní bydlení a k tomu třeba vůz sportovní úpravy.

JAK PROGRAM FUNGUJE?


U nás posuzujeme každý případ individuálně, protože životní situace lidí je pokaždé odlišná. Mají jiné příjmy, jiné výdaje, jiné možnosti. Proto je nejsnadnější cesta se s námi potkat osobně nebo přes videokonferenci, kterou mají mladí lidé v oblibě, a zanalyzovat Vaši situaci. Na základě analýzy pak vybereme ve spolupráci s bankami ideální kombinaci produktů, které Vám umožní pořídit si vlastní bydlení. A co víc, ještě do toho přidáme naše vlastní FND řešení. Klienti pak kromě klasické hypotéky a dobrého úroku získají i možnost snížit si měsíční splátky v průměru o 3000 korun. Ročně tím FND řešení zaplatí mladému páru jednu dovolenou. A to už stojí za to!

VÝHODY PROGAMU

  • NÍZKÉ SPLÁTKY
  • MOŽNOST ROZLOŽIT NA 40 LET
  • NEPOTŘEBUJETE HOTOVOST
  • BYDLÍTE RYCHLE A VE VLASTNÍM

Zkušenosti klientů


Jana a Pavel z Olomouce (25 a 23 let)
"Neměli jsme našetřeno ani korunu a rodiče na nás v tomto směru bohužel vůbec nemysleli. Pokud bychom si museli našetřit povinných 20 %, šetřili bychom asi 10 let. Takže představa, že dalších 10 let budeme bydlet v pronájmu pro nás byla nepředstavitelná. Oslovili jsme proto FND a díky nim již dnes bydlíme ve svém bytě. Přitom platíme stejně jako za pronájem a dokázali jsme to i bez vlastních peněz."


Marián z Prahy (26 let)
"Najít v Praze bydlení za "normální cenu" je šílené a vysoké ceny bytů, ženou i splátky do abnormálních výšin. Pokud bych chtěl cestovat s přítelkyní a nebo založit rodinu, tak bych musel vydělávat opravdu nadstandardní příjem. Naštěstí mi pomohl program pro mladé. S 10% mi vypomohla rodina a díky FND jsem rozložil splátky na 30 let a ještě mi dokázali snížit splátky o 1500 Kč měsíčně. Náklady na hypotéku tak mám kolem 8000 Kč měsíčně."

ZEPTEJTE SE NÁS NA VAŠE ŘEŠENÍ

Napište nám