Bydlení pro mladé

  • Úvod
  • Bydlení pro mladé

Bydlení pro mladé

  • Úvod
  • Bydlení pro mladé

BYDLENÍ PRO MLADÉ

 

skrabalm

Miroslav Škrabal

finance@firmanaduveru.cz

Program ve stručnosti:

Mladí lidé se dnes stále častěji poohlížejí po vlastním bydlení, protože je pro ně ekonomicky výhodnější než platit za drahé pronájmy. Rozdíl mezi splácením hypotéky a placením pronájmu může být až několik tisíc korun, které vám zůstavají v rozpočtu na život. Nehledě na to, že spořit do vlastního bytu je vždy mnohem výhodnější.  

PROGRAM do 30 let

Uvědomujeme si, že dnešní mladí lidé chtějí bydlet co nejdříve ve vlastním. Zároveň známe jejich finanční situaci a víme, že je pro ně důležité platit co nejméně a že nemají příliš naspořeno. Proto máme finanční programy, kde jim stačí na jejich první byt jen 10 % vlastních prostředků z kupní ceny. Nebo jim srazíme měsíční splátku hypotéky na tu nejnižší, aby jim zbývaly peníze na to, co je dnes baví. A nejen to, díky FND si budou moci za pár let pořídit vlastní rodinný dům, protože našetří a ještě uspoří částku tak velkou, aby si mohli koupit třeba pozemek a na něm začít stavět. Pro cestovatele tu máme řešení, kdy si pořídí vlastní bydlení a k tomu třeba vůz sportovní úpravy.
engagement-1718244_640

Zkušenosti klientů


Jana a Pavel z Olomouce (25 a 23 let)
"Neměli jsme našetřeno ani korunu a rodiče na nás v tomto směru bohužel vůbec nemysleli. Pokud bychom si museli našetřit povinných 20 %, šetřili bychom asi 10 let. Takže představa, že dalších 10 let budeme bydlet v pronájmu pro nás byla nepředstavitelná. Oslovili jsme proto FND a díky nim již dnes bydlíme ve svém bytě. Přitom platíme stejně jako za pronájem a dokázali jsme to i bez vlastních peněz.

ZEPTEJTE SE NÁS NA VAŠE ŘEŠENÍ

Napište nám