blog

TŘI HLAVNÍ DŮVODY K VLASTNÍMU BYDLENÍ

FND finance 01.10.2020

TŘI HLAVNÍ DŮVODY K VLASTNÍMU BYDLENÍ

Pokud uvažujete o vlastním bydlení a nedokážete se stále rozhodnout, přečtěte si tři hlavní důvody, proč si vlastní bydlení pořídit.

 

1) NEVYHAZUJETE PENÍZE Z OKNA

Rozdíl mezi nájemním bydlením a vlastním je více než jasný. Nebudete „rvát“ peníze do cizí nemovitosti , ale do vlastní. I když si pořídíte vlastní bydlení na hypotéku, už bude vaše. Je to investice do budoucna, kdy její hodnota roste v čase. Každým rokem se vám zase o něco zhodnotí a vy si tak neustále vytváříte volné zdroje, se kterými můžete počítat. A ta úspora za nájemné je snad nevyčíslitelná.

 

2) HYPOTÉKA JE LEVNĚJŠÍ NEŽ NÁJEM

Když vezmeme v potaz třeba krajské město Olomouc, tak nájemné bytu 3+1 vás vyjde na cca 13.000 Kč každý měsíc. Oproti tomu, pokud si pořídíte stejný takový byt na hypotéku, budou vaše měsíční náklady cca 12.000 Kč. Suma sumárum, může vás vyjít hypotéka stejně nebo ještě o trošku méně než nájemné. A budeme opakovat znovu, platit nájemné a nic z toho nemít, to se nevyplatí. Navíc při našem FND řešení Vás splátka hypotéky může stát i mnohem méně než nájemné.

 

3) INVESTUJETE DO VLASTNÍHO

Ať už si pořídíte byt nebo dům, vždy si můžete dovolit jakékoliv úpravy a vylepšování. Nemusíte se nikoho ptát a každá taková úprava zhodnocuje Vaši nemovitost. Pořiďte si nová okna, lepší kuchyňkou linku nebo cokoliv vás napadne. Už to totiž bude součástí vašeho bydlení. Hned z toho budete mít lepší pocit, když investujete do svého.

Důvodů by se dalo najít mnohem víc a pro každého může být různý důvod impulsem k hledání vlastního bydlení. Rádi Vám pomůžeme získat vaše vlastní bydlení. Využijte kontaktní formulář a zjistěte vaše možnosti.

Miroslav Škrabal, jednatel

Nachytřete se

Nové články

benefits backgound
NEZÁVISLOST

NEZÁVISLOST

Neplatí nás žádný banka. Hledáme nejvýhodnější řešení.


A vy vyděláte

KOMPLEXNOST

KOMPLEXNOST

Vše na jednom místě - od hypoték a úvěrů po pojistky.


Pro vaše pohodlí

VÝHODNOST

VÝHODNOST

Ať se dohodneme nebo ne, za naše služby nic neplatíte.


A to se vyplatí

RYCHLOST

RYCHLOST

Neobíhejte banky pro nejlepší nabídku. To za vás uděláme my.


Pro nejlepší podmínky

KOMPETENTNOST

KOMPETENTNOST

Starají se o vás zkušení důvěrníci, na které se můžete spolehnout.


Pro klid v duši