blog

Koně do Pardubic patří!

FND finance 18.10.2022

Koně do Pardubic patří!

Jendou za rok se do Pardubic sjedou koně z různých končin, aby poměřili svoje síly. Přijedou, utíkají, odjedou. Nám to přišlo trochu škoda. A protože máme koně rádi, rozhodli jsme se je přivézt nastálo. Nejsou to sice koně závodní, ale bezpečně Vás odvezou kam potřebujete. Koně zkrátka do Pardubic patří. I ty pod kapotou. A tak v Pardubicích FND auto otevřelo novou autopůjčovnu!

Moderní auta s prvotřídním servisem, skvělou výbavou, povinným ručením a dálniční známkou. Kdo by o to nestál? Vozů máme spoustu a vybrat si může opravdu každý. I z rozšířené nabídky služeb. Co nabízíme?

Krátkodobý a dlouhodobý pronájem

Přijdete, vyberete vůz a za 10 minut odjíždíte. Tak snadné a pohodlné to ve FND auto je. Ať už potřebujete auto jen na pár hodin, nebo na několik měsíců, u nás dobře pochodíte.

Dlouhodobý pronájem s odkupem

Není nutné si brát hned leasing a splácet půjčku s vysokými úroky. U nás si auto pronajmete a každá měsíční splátka pronájmu je i splátkou vašeho vozu. Poslední splátkou pak doplatíte předem smluvenou částku a auto už Vám říká „Pane“.

FND Mobilita

Toto je jeden z nejlepších autoprogramů na trhu. Proč? Protože máte k dispozici auto na 3 roky, jen za pár stovek měsíčně. Dejme tomu, že byste chtěli auto cca 3 roky staré s plným servisem, dálniční známkou, povinným ručením a sezónními pneumatikami v ceně. Běžně by Vás takové auto vyšlo na hodně peněz. U nás jej můžete mít na 3 roky za 15% z prodejní ceny vozu + DPH. V přepočtu to pak měsíčně vychází např. na 1500,-Kč. Takové podmínky se pak s leasingem nedají srovnat.

Nákup autopujčovného

S FND auto můžete dokonce i vydělávat. Poskytnete nám úvěr, za který koupíme auto, které pak bude vydělávat v autopůjčovnách. Měsíčně Vám pak posíláme výši splátek na umoření úvěru a k tomu výnos z autopůjčovného. Program sjednáváme na 36 měsíců a po jeho skončení Vám doplatíme zbytek úvěru. Po skončení jste tak opět bez dluhu a ještě jste vydělali.

To není všechno. Výdělek nemusí jít jen přes úvěr. Pokud máte volné auto v dobrém stavu, můžete jej poskytnout naší autopůjčovně a my Vám pak budeme platit, za využívání Vašeho auta.

 

FND auto má opravdu hodně co nabídnout. Teď jsme otevřeli pobočku v Pardubicích a příště to může být třeba Vaše město. Těšíme se na Vaši návštěvu.

 

Autor: FND auto

Nachytřete se

Nové články

benefits backgound
NEZÁVISLOST

NEZÁVISLOST

Neplatí nás žádný banka. Hledáme nejvýhodnější řešení.


A vy vyděláte

KOMPLEXNOST

KOMPLEXNOST

Vše na jednom místě - od hypoték a úvěrů po pojistky.


Pro vaše pohodlí

VÝHODNOST

VÝHODNOST

Ať se dohodneme nebo ne, za naše služby nic neplatíte.


A to se vyplatí

RYCHLOST

RYCHLOST

Neobíhejte banky pro nejlepší nabídku. To za vás uděláme my.


Pro nejlepší podmínky

KOMPETENTNOST

KOMPETENTNOST

Starají se o vás zkušení důvěrníci, na které se můžete spolehnout.


Pro klid v duši