blog

HYPOTÉKA S CERTIFIKÁTEM - BUĎTE O KROK NAPŘED

FND finance 01.10.2020

HYPOTÉKA S CERTIFIKÁTEM - BUĎTE O KROK NAPŘED

JAK TO FUNGUJE BĚŽNĚ

Koupě nemovitosti, to není jako kupovat rohlíky. Je to pro mnohé velký krok a většina lidí chce mít jistotu, že vše dopadne dobře. Na počátku toho všeho bývá často financování a otázka, jak se bude koupě nemovitosti realizovat. Hledáte vysněné bydlení a jakmile najdete, začíná vaše vyjednání, nejčastěji s realitkou. Pokud se o danou nemovitost nezajímá zrovna více lidí, nemusíte mít obavy, že Vás někdo předběhne. Složíte rezervační zálohu a začnete řešit hypotéku.

JAK TO UDĚLAT LÉPE?

Buďte o krok napřed než ostatní a mějte už hypotéku připravenou. Existuje několik možností. Všechny Vám ale zajistí lepší vyjednávací a výchozí pozici, protože budete pro prodávajícího kvalitním obchodním partnerem. Bude mít totiž jistotu, že koupě ve Vašem případě klapne. A to je to, co si každý prodávající přeje. Prodat rychle a bez komplikací.

JAKÉ JSOU MOŽNOSTI

1) Hypotéka s certifikátem - získejte přímo od banky potvrzení, že Vaše úvěruschopnost je zcela v pořádku. Banka si nezávazně prověří Vaši bonitu a registry a vystaví Vám certifikát, že na požadovanou hypotéku v pohodě dosáhnete. Tento certifikát má platnost 2 měsíce a k ničemu Vás nezavazuje.

2) Hypotéka dopředu - v tomto případě Vám opět banka prověří registry i bonitu a rovnou získáváte hypoteční smlouvu. Ta uvádí, na kolik peněz dosáhnete, jaká bude úroková sazba, délku splácení a další parametry hypotéky. Hypotéka je tedy již Vaše a nikdo Vám ji nevezme. Od banky získáváte 1 rok na to, abyste bydlení našli. A kdyby jste to náhodou nestihli, lze tento termín většinou ještě o půl roku prodloužit.

3) Nezávislé prověření bonity - vaši úvěruschopnost a bonitu lze předem ověřit u jakékoliv banky. S našimi klienty to provádíme tak, že i když ještě nemají vybranou nemovitost, dávno vědí, že jsou bonitně v pořádku. Znají své finanční limity, vědí kolik budou platit a jsou v pohodě. Rovněž potvrzujeme realitní kanceláři nebo přímo prodávajícímu, že z hlediska financování je vše prověřené a v pořádku. Takové ověření je zcela zdarma a přinese Vám při hledání nemovitosti klid na duši. A pokud se během hledání nestane nic zásadního (změna zaměstnání, nemoc, atd.), dá se považovat za stoprocentní.

VÝHODY VŠECH PROGRAMŮ:

- zajistíte si lepší úrokovou sazbu

- máte náskok před ostatními zájemci o nemovitost

- máte spoustu času na hledání nemovitosti

- nikdo Vám už hypotéku nevezme

- nemusíte se bát ztráty rezervační zálohy

Na závěr Štěstí přeje připraveným a v dnešní době vysokých poptávek je dobré být připraven. Ozvěte se nám - zdarma Vás připravíme na tento důležitý krok ve Vašem životě.

Využijte kontaktní formulář.

Nachytřete se

Nové články

benefits backgound
NEZÁVISLOST

NEZÁVISLOST

Neplatí nás žádný banka. Hledáme nejvýhodnější řešení.


A vy vyděláte

KOMPLEXNOST

KOMPLEXNOST

Vše na jednom místě - od hypoték a úvěrů po pojistky.


Pro vaše pohodlí

VÝHODNOST

VÝHODNOST

Ať se dohodneme nebo ne, za naše služby nic neplatíte.


A to se vyplatí

RYCHLOST

RYCHLOST

Neobíhejte banky pro nejlepší nabídku. To za vás uděláme my.


Pro nejlepší podmínky

KOMPETENTNOST

KOMPETENTNOST

Starají se o vás zkušení důvěrníci, na které se můžete spolehnout.


Pro klid v duši