blog

Chcete auto na splátky? Využijte dlouhodobý pronájem s odkupem!

FND finance 16.08.2022

Chcete auto na splátky? Využijte dlouhodobý pronájem s odkupem!

Když potřebujete vůz, který standardně stojí stovky tisíc, tak většinou jdete do banky, kde si vezmete úvěr nebo pořídíte auto na leasing, pokud vám banka na něj ale nepůjčí, co dál?

Průměrné stáří vozů v ČR je kolem 15 let, co si takhle pořídit vůz, který má cca jen polovinu tohoto věku? Nabízíme dlouhodobý pronájem aut na 2 – 3 roky s následným odkupem do vašeho vlastnictví.

Pravidelně modernizujeme vozy

Abychom udrželi kvalitu služeb, které našim klientům nabízíme, pravidelně obměňujeme vozy na novější modely, to ale neznamená, že vozy, které měníme jsou již bezcenné nebo dokonce „staré vraky“, naše vozy dostávají tu nejlepší pravidelnou péči a servis, proto jsou v tom nejlepším technickém stavu. Klienti ale vyžadují stále modernější a novější vozy, tak se jim snažíme maximálně vyhovět a proto vznikl tento program pro naše klienty.

Podmínky programu

Nabízíme různé vozy, které si od nás na 2 – 3 roky dlouhodobě pronajmete a po uplynutí této doby splácení vozu, si auto za zůstatkovou cenu odkoupíte do vlastnictví. Tedy již od počátku platíte vlastní vůz formou nájmu. Po tuto dobu, je vůz z naší strany pojištěn povinným ručením s možností připlacení havarijního pojištění. Servis a další pravidelné úkony – olej, pneumatiky, brzdy atd., jdou již za vámi  – budoucím majitelem, a měl byste se k vozu chovat, jako by byl již ve vašem majetku.

Nabídka vozů

V rámci programu dlouhodobého pronájmu s odkupem nabízíme převážně koncernové vozy značek Škoda, Volkswagen, Hyundai nebo Opel. Tyto vozy jsou pravidelně servisovány, v dobrém technickém stavu a maximální stáří vozů je cca 7 let – což je polovina průměrného stáří vozů v ČR. Většinou se jedná o vozy, které se nám vrátí z dlouhodobého pronájmu a klient požaduje novější model. V nabídce máme SUV, rodinné kombíky, ale i malé vozy do města.

Splácíte vlastní vůz již od začátku

V případě operativního leasingu nikdy nebudete vlastníkem auta za dostupných podmínek, ale s našim programem již od první splátky umořujete dohodnutou cenu vozu. Formou měsíčního nájmu, který je rozvržen do 24 nebo maximálně 36 měsíců vůz splácíte. Poslední splátkou nájmu je zaplacena kupní cena a vůz se již přepisuje na vás. Tak co jdete do toho s námi?

 


Detail programu a poptávka

Nachytřete se

Nové články

benefits backgound
NEZÁVISLOST

NEZÁVISLOST

Neplatí nás žádný banka. Hledáme nejvýhodnější řešení.


A vy vyděláte

KOMPLEXNOST

KOMPLEXNOST

Vše na jednom místě - od hypoték a úvěrů po pojistky.


Pro vaše pohodlí

VÝHODNOST

VÝHODNOST

Ať se dohodneme nebo ne, za naše služby nic neplatíte.


A to se vyplatí

RYCHLOST

RYCHLOST

Neobíhejte banky pro nejlepší nabídku. To za vás uděláme my.


Pro nejlepší podmínky

KOMPETENTNOST

KOMPETENTNOST

Starají se o vás zkušení důvěrníci, na které se můžete spolehnout.


Pro klid v duši