Rekonstrukce zadarmo

  • Úvod
  • Rekonstrukce zadarmo

Rekonstrukce zadarmo

  • Úvod
  • Rekonstrukce zadarmo

REKONSTRUKCE ZDARMA

 

skrabalm

Miroslav Škrabal

finance@firmanaduveru.cz

Program ve stručnosti:

Nepotřebujete mít našetřeno 20%, dokonce ani 10% z požadované částky. Na trhu existují produkty, které vám umožní získat hypotéku bez nutnosti mít našetřené statisíce. Program je hlavně pro mladé lidi, kteří dnes nemají moc možností jak bez pomoci rodiny našetřit částky na vlastní bydlení.  

PROGRAM PRO BYTY

Uvědomujeme si, že mladí lidé mají dnes (při tak vysokých cenách bytů) problém našetřit potřebnou částku, kterou požadují banky a která je dána zákonem. Nechceme je nechat bydlet v podnájmu, kde je situace na trhu pomalu ještě horší. Vždyť z drahého podnájmu ve městě nemají šanci něco našetřit. A proč to raději neinvestovat do vlastního bydlení. V dnešní době se už mnohem více vyplatí vzít si hypotéku a splácet vlastní bydlení než být v drahém pronájmu. I díky FND se bydlení stává dostupnější a náklady na splátky jsou o tisíce korun níže oproti pronájmu.
engagement-1718244_640

Zkušenosti klientů


Jana a Pavel z Olomouce (25 a 23 let)
"Neměli jsme našetřeno ani korunu a rodiče na nás v tomto směru bohužel vůbec nemysleli. Pokud bychom si museli našetřit povinných 20 %, šetřili bychom asi 10 let. Takže představa, že dalších 10 let budeme bydlet v pronájmu pro nás byla nepředstavitelná. Oslovili jsme proto FND a díky nim již dnes bydlíme ve svém bytě. Přitom platíme stejně jako za pronájem a dokázali jsme to i bez vlastních peněz.

ZEPTEJTE SE NÁS NA VAŠE ŘEŠENÍ

Napište nám