Bez vlastních peněz

  • Úvod
  • Bez vlastních peněz

Bez vlastních peněz

  • Úvod
  • Bez vlastních peněz

BEZ VLASTNÍCH PENĚZ

Nepotřebujete mít našetřeno 20 %, ani 10 % z požadované částky.

Na trhu existují produkty, které Vám umožní získat hypotéku snadněji.

Program je hlavně pro lidi, kteří dnes nemají našetřené peníze.

 

skrabalm

Miroslav Škrabal

finance@firmanaduveru.cz

engagement-1718244_640

PROGRAM NEJEN PRO MLADÉ


Uvědomujeme si, že mladí lidé mají dnes (při tak vysokých cenách bytů) problém našetřit potřebnou částku, kterou požadují banky a která je určená zákonem. Nechceme je nechat bydlet v podnájmu, kde je situace na trhu ještě horší. Vždyť z drahého podnájmu ve městě nemají šanci něco našetřit. A proč to raději neinvestovat do vlastního bydlení. V dnešní době se už mnohem více vyplatí vzít si hypotéku a splácet vlastní bydlení než být v drahém pronájmu. I díky FND se bydlení stává dostupnější a náklady na splátky jsou o tisíce korun nižší oproti pronájmu.

JAK PROGRAM FUNGUJE?


U nás posuzujeme každý případ individuálně, protože životní situace lidí je pokaždé odlišná. Mají jiné příjmy, jiné výdaje, jiné možnosti. Proto je nejsnadnější cesta se s námi potkat osobně nebo přes videokonferenci, kterou mají mladí lidé v oblibě, a zanalyzovat Vaši situaci. Na základě analýzy pak vybereme ve spolupráci s bankami ideální kombinaci produktů, které Vám umožní pořídit si vlastní bydlení. A co víc, ještě do toho přidáme naše vlastní FND řešení. Klienti pak kromě klasické hypotéky a dobrého úroku získají i možnost snížit si měsíční splátky v průměru o 3 000 korun. Ročně tím FND řešení zaplatí mladému páru jednu dovolenou. A to už stojí za to!

VÝHODY PROGAMU

  • NÍZKÉ SPLÁTKY
  • SNADNÁ DOSTUPNOST
  • NEPOTŘEBUJETE HOTOVOST
  • BYDLÍTE RYCHLE A VE VLASTNÍM

Zkušenosti klientů


Jana a Pavel z Olomouce (25 a 23 let)
"Neměli jsme našetřeno ani korunu a rodiče na nás v tomto směru bohužel vůbec nemysleli. Pokud bychom si museli našetřit povinných 20 %, šetřili bychom asi 10 let. Takže představa, že dalších 10 let budeme bydlet v pronájmu pro nás byla nepředstavitelná. Oslovili jsme proto FND a díky nim již dnes bydlíme ve svém bytě. Přitom platíme stejně jako za pronájem a dokázali jsme to i bez vlastních peněz."


Petr a Lenka z Brna (Oba 28 let)
"Asi všichni Brňáci tuší, jak složité je sehnat si dnes v Brně vlastní bydlení. Jako studenti a začínající pracující jsme měli možnost bydlet v podnájmu. Něco málo se nám podařilo našetřit, ale to by nepokrylo ani 10% z ceny bytu. S panem Škrabalem jsme se potkali a probrali možnosti, které program pro mladé nabízí. Díky tomu už pár měsíců splácíme vlastní byt."

ZEPTEJTE SE NÁS NA VAŠE ŘEŠENÍ

Napište nám